Hizmetlerimiz

 Havaalanı Servisi

Benka Araç Kiralama Yurtdışından veya şehir dışından ilimize gelen müşterilerimize kiraladıkları aracı havaalanına kadar getirip teslime diyoruz. Böylelikte boşa zaman kaybetmemiş oluyorsunuz.

 Lüks Araç Kiralama

Lüks araç kiralamada BENKA siz değerli müşterilerine firmamıza ulaşmanız durumunda filomuzda bulunan modellerden en üst segmentte araçları premium konforda sizlere sunmaktayız.

 Operasyonel Araç Kiralama

Benka oto araç kiralamadan uzun süreli araç kiralayan firmalar finansal kaynaklarını ve insan kaynaklarını kendi iş alanlarında ve günlük operasyonlarında kullanmak kaydı ile işlerinde verimlilik sağlayabiliyorlar.

 VIP Transfer

Uçak seyahatlerinizin tamamlayıcı unsuru transfer hizmetlerimiz, konforlu araçlarımız ile eğitimli, dakik ve profesyonel personeller eşliğinde yolculuğun son noktasına kadar rahat bir şekilde ulaşım sağlamaktadır.

 Ekonomik Araç Kiralama

Ekonomik araç kiralamada BENKA ARAÇ KİRALAMA siz değerli müşterilerine firmamıza ulaşmanız durumunda filomuzda bulunan modellerle en ekonomik fiyat garantisi vermektedir.

 Şoförlü Araç Kiralama

Benka Araç Kiralama Şöförlü Araç Kiralama hizmeti ile her zaman ve her yerde sizin yanınızda.. Bunla beraber bir çok organizasyonda, düğünlerde ve özel günlerde sizlere yardımcı oluyoruz.

 Şoförlü Yolcu Transferi

8+1 ve 15+1 koltuklu araçlarımızla Şehir içi ve şehirler arası yolcu transferi hizmeti de sunmaktayız.

 Opsiyonel Bebek Koltuğu

Çocuklarımız Herşeyimiz! bizde BENKA Ailesi olarak sizin kadar özverili, hassas duygularla hizmetlerimizi sevgiyle sunuyoruz.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.